top of page

ZESPÓŁ

foto krzys.jpg
foto ja.jpg

TWÓRCY

Nie da się wyróżnić jednej koncepcji piękna a samo pojecie piękna jest niewyjaśnialne, niepojęte. Niedające się zamknąć w żadne ramy.  Kiedy po studiach rozpoczynałam swoją przygodę z architekturą wnętrz, również przyświecała mi idea i potrzeba piękna.  Podczas swojej wieloletniej pracy dostrzegłam tak głęboki nurt upartego dążenia do perfekcji, niezniszczalności, że z czasem estetyka i poczucie piękna wydawały mi się niknąć. Moja praktyka zawodowa jako architekta wnętrz,  kontakt z drugim człowiekiem, zmiany geopolityczne  i tempo tych przemian, współodczuwanie tylu rytmów życia oraz moje zainteresowania zupełnie pozazawodowe wschodem: nie tylko estetyczne ale i filozoficzne doprowadziły do powolnego przeobrażania, odczuwania i widzenia: piękna, harmonii życia, zgody z naturą- gdzie niedoskonałość, przemijanie i prostota ukazują nieprzemijające piękno. I tak pojawiła się pierwsza myśl o stworzeniu IKI CASA... w czym ​nieustannie od samego początku mi towarzyszy i współtworzy mój mąż.

Zapraszamy Was do tego miejsca !

Ania & Krzysztof

 

_ONI8316-19-4.jpg

MARIA BOCZAR

Front Desk - MANAGER

Odkąd pamiętam zmysł dotyku pełnił w moim życiu ważną rolę. Opisywałam nim najbliższy mi świat: miękkość futerka pierwszego zwierzaka, delikatną strukturę malin z działki, skórę na policzku mamy. Potem przyszedł czas na studia i dłonie, które towarzyszyły mi podczas długich  godzin spędzonych w laboratoriach : dotykały, badały, doświadczały. 

Masaż przyszedł do mojego życia wraz z  pojawieniem się na świecie mojego pierwszego syna. Właśnie wtedy  przekonałam się, jak wielką wartość ma dotyk podarowywany drugiej osobie. A także - jak będąc dawcą , jest się również obdarowywanym. Kilka lat temu zainspirowana japońskimi filmami z automasażem twarzy w roli głównej, rozpoczęłam i ja swoją z nim przygodę. Początkowo wykorzystując własne dlonie, by w następnej kolejności sięgnąć po gua sha czy bańkę. Jakie było moje zdziwienie, gdy w niedługim czasie zacząłem zauważać pierwsze efekty : zmniejszenie napięć i złagodzenie rysów twarzy. Do dziś nie mogę wyjść z podziwu, jak proste ruchy powtarzane regularnie przynoszą niesamowite efekty.  W Iki Casa będę dbała o Wasze dobre samopoczucie tuż po przekroczeniu progu naszej oazy. Służyła wsparciem i pomocą   w wyborze najlepiej skrojonej dla Was terapii manualnej, będąc czujną na Wasze oczekiwania i potrzeby. 

Zapraszała na warsztaty i eventy skupione wokół ciała i jego dobrostanu. 

 

Cieszę się bardzo na nasze spotkanie.

Do zobaczenia !

Maria 

WhatsApp Image 2024-04-11 at 15.53.39.jpeg

AURELIA GIERUT

Front Desk - RECEPCJONISTKA

Możliwość tworzenia zespołu IKI CASA, stała się dla mnie codzienną przyjemnością, otwarciem drzwi do pracy

z ludźmi i bycia częścią tego wyjątkowego miejsca. Już od pierwszych chwil poczułam w sobie spokój tej bezpiecznej oazy, gdzie monochromatyczna przestrzeń przeplata się z ciepłem i zapachem kadzideł.

Przy front desku, moim miejscu działania, nie tylko zajmuje się formalnościami, ale także staram się sprawić aby Wasze doświadczenia w IKI CASA były niezapomniane. Aby zawsze gościć Was serdecznym przywitaniem i ciepłym uśmiechem, sprawiając, że każda spędzona tu chwila będzie pełna relaksu.

Kotwica 1
_ONI8453-21-6.jpg
_ONI8299-18-3.jpg

MARTYNA PŁONKA

Fizjoterapeutka

Pracę w gabinecie rozpoczęła w 2012 roku, wspierając pacjentów po urazach i operacjach  kregosłupa. Następnie odkryła przyjemność pracy z obszarem głowy, zauważając niezwykłe połączenia tej strefy ludzkiego ciała z emocjonalnością. Specjalizacja z diagnostyki i terapia stawu skroniowo – żuchwowego zaprowadziły ją dalej do facemodelingu.. Obserwowanie jak zmienia się wygląd twarzy, powraca spokój i komfort niezmiennie ją fascynują i pociągają do dalszej rozwoju.

Uważne słuchanie klienta i indywidualny dobór terapii sprawiają, że zadowolone osoby wracają do gabinetu Martyny obdarzając ją zaufaniem.

W IKI CASA  wykonuje facemodeling oraz masaż transbukalny

MARIKA SKROBICH

masażystka, wkrótce fizjoterapeutka

Odkąd pamięta praca z ludzkim ciałem była zawsze dla niej pasją. Jego budowa, mechanika działania, a przede wszystkim sposób, w  jaki terapia manualna wpływa na jego dobrostan wskazały jej dalszą drogę. Wiodła ona od masaży leczniczych, relaksacyjnych przez terapie bańką chińską, terapię blizn aż do masaży kobido i facemodelingu. Na każdym kroku doświadczała, iż dłonie są najlepszym narzędziem diagnostycznym   i terapeutycznym. Zafascynowana terapią manualną twarzy nieustannie pogłębia swoją wiedzę w tej dziedzinie śledząc najnowsze trendy i kierunki terapii.

"Jestem absolwentką szkoły policealnej TEB w Krakowie na kierunku Masażysta oraz studentką Fizjoterapii.

Praca z ludzkim ciałem od zawsze była dla mnie pasją. Już od czasów licealnych fascynowała mnie  budowa ludzkiego ciała, mechanika działania organizmu oraz to jak terapia manualna wpływa na ciało.

Swoje umiejętności miałam przyjemność doskonalić pracując w SPA oraz prywatnym gabinecie masażu. Wykonywałam masaże lecznicze, relaksacyjne, drenaże limfatyczne, masaż Kobido, masaż liftingujący twarzy bańkami próżniowymi, terapię stawu skroniowo-żuchwowego oraz terapię blizn. 

Uważam, że najważniejszym aspektem pracy z pacjentem jest indywidualne podejście oraz to, że dłonie są najlepszym narzędziem diagnostycznym i terapeutycznym.

Moja fascynacja do terapii manualnej twarzy, zaczęła się od pierwszego wykonanego kursu z zakresu twarzy. Wzbogaciło mnie to o nową wiedzę oraz uświadomiło mi ze chce się dalej rozwijać     i specjalizować w tej dziedzinie.

Swój wolny czas poświęcam na rekreacyjne aktywności- w głównej mierze jazda na rowerze, treningi siłowe oraz rozpoczynam przygodę ze ścianką wspinaczkową, która jest skuteczną metodą na pokonywania swoich słabości takich jak lęk wysokości. Dzięki uprawianiu sportu możemy osiągnąć odprężenie i obniżenie poziomu napięcia."

W Iki Casa otoczy Was specjalistyczną opieką podczas masażu tkanek głębokichkobido, czy facemodelingu.

Kotwica 2
_ONI8176-16-1.jpg
JULIA SAPALSKA DO AKCEPTU(1).jpg

KRZYSZTOF JAŚKOWIEC

masażysta

JULIA SAPALSKA

technik masażysta

Wiedza o człowieku, zgłębianie przyczyn dolegliwości i łączenie punktów na mapie człowieka były zawsze dla niego fascynujące. Założenie, iż celem jest przede wszystkim zapobieganie, a nie leczenie, profilaktyka i powrót do równowagi, poprowadziły go do zgłębiania tematu masaży i pracy z człowiekiem, który jest całością. Kto by pomyślał, że tak żywe zainteresowanie terapią manualną, która jest jego pasją rozpocznie się od… saunowania
Krzysztof do perfekcji opanował przełożenie starodawnych technik ajurwedyjskich na język współczesny. Podczas pracy z klientem w gabinecie doskonale wsłuchując się w jego potrzeby dobiera właściwą ścieżkę terapeutyczną, na której jest przewodnikiem.
"Jestem masażystą z dwuletnim doświadczeniem posiadającym certyfikaty ukończenia szkoleń z zakresu masażu klasycznego, masaży ajurwedyjskich, Japońskiego liftingu 3D oraz Kobido. Moja pasja do masażu zrodziła się dzięki saunowaniu, którego jestem wielkim pasjonatem. Sauna uczy nas samoakceptacji, troski o swoje ciało oraz pomaga wyrobić sobie nawyki zdrowego trybu życia. Masaż jest tego doskonałym uzupełnieniem. Podążając za tą ideą postanowiłem połączyć swoją pasję                z życiem zawodowym i dzielić się nią             z innymi ludźmi. W każdy masaż wkładam 100% zaangażowania stawiając zdrowie        i samopoczucie klienta na pierwszym miejscu. Praca z ludźmi daje mi niezwykłą satysfakcje, a ich zadowolenie po skończonym masażu jest dla mnie największa motywacją do dalszego rozwijania się w tym co robię."
Z Krzysztofem spotkacie się w naszym gabinecie na masażach ajurwedyjskich           ( masaż całego ciała, abhyanga, udvartana, shiroabhyanga) , masażu klasycznym, kobido, a także liftingu 3D.

Julia Sapalska, nasza nowa terapeutka w IKI CASA, rozpoczęła swoją przygodę z terapią manualną wiele lat temu. Odkryła swoją pasję do uzdrawiającej mocy dotyku będąc aktywną zawodniczką siatkówki przez osiem lat, gdzie osobiście doświadczyła korzyści płynących z masaży leczniczych i sportowych.
Jest absolwentką Małopolskiej Policealnej Szkoły Masażu Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie i ma ponad pięcioletnie doświadczenie w dziedzinie masażu.
Julia specjalizuje się w masażach całego ciała oraz w sztuce Kobido, czyli manualnej terapii twarzy.
Poza oddaniem swojej pracy, Julia ceni aktywny tryb życia i treningi siłowe. Pomimo przeszłych kontuzji, siatkówka zajmuje wyjątkowe miejsce w jej sercu, i z pasją śledzi aktualne rozgrywki jako wierna kibicka.
Pasja Julii do zdrowego stylu życia oraz jej zaangażowanie w sztukę uzdrawiania dotykiem czynią ją cennym członkiem zespołu IKI CASA.

Kotwica 3
Joanna Markiewicz .jpg
Tetiana Bekesha.jpg

JOANNA MARKIEWICZ

technik masażysta

TETIANA BEKESHA

technik masażysta

Joanna jest wykwalifikowanym technikiem masażystą oraz trenerem personalnym z bogatym doświadczeniem i pasją do pracy nad zdrowiem i kondycją fizyczną.
Joanna rozpoczęła swoją drogę zawodową kilka lat temu, a jej zaangażowanie w kalistenikę, bieganie oraz fascynacja tajnikami funkcjonowania ludzkiego ciała doprowadziły ją do zgłębiania wiedzy na temat terapii ruchem i terapii manualnej. Jej motto to "ruch to życie".
Jej specjalizacja koncentruje się na holistycznym podejściu do zdrowia, a wiara w kompleksowe oddziaływanie różnych aspektów organizmu jest fundamentem jej praktyki. W IKI CASA, Joanna specjalizuje się w masażu tkanek głębokich oraz masażu relaksacyjnym, przynosząc ulgę naszym Klientom.
Jej głównym celem jest pomoc osobom zestresowanym, nadmiernie napiętym oraz cierpiącym na chroniczne bóle mięśniowe, przy jednoczesnym skupieniu się na poprawie oddechu i wyciszeniu układu nerwowego.
Poza pracą zawodową, Joanna jest miłośniczką zwierząt, pasjonującą się wędrówkami górskimi i wędkarstwem. W wolnym czasie często widuje się ją przy starych samochodach, gdzie z zapałem majsterkuje i naprawia.
Mamy pewność, że Joanna przyniesie dużo korzyści zdrowotnych naszym klientom i wzbogaci nasz zespół swoim doświadczeniem i zaangażowaniem w dziedzinie terapii ruchem i terapii manualnej.


Joannę spotkacie na masażu klasycznym, sportowym, masażu antycellulitowym bańka chińska i masażu tkanek głębokich.

 

Zawsze nurtowało mnie pytanie, w jaki sposób stany emocjonalne i myśli wpływają na nasze ciało oraz czy możliwe jest poprawienie zdrowia psychicznego poprzez pracę z ciałem. Od ponad dwóch dekad praktykuję jogę, a przez pewien czas byłam także instruktorem. W celu skutecznej pracy z ciałem, poświęciłam czas na studiowanie biomechaniki, anatomii oraz psychofizjologii. Dodatkowo zgłębiałem chińskie techniki energetyczne, takie jak qigong i bagua, które przyczyniły się do poprawy samopoczucia mojego ciała. To wszystko skłoniło mnie do rozpoczęcia nauki i praktyki masażu.
Od ponad 12 lat z wielką radością pomagam ludziom pozbywać się napięć i sztywności ciała poprzez masaż. Moja szeroka wiedza na temat różnych technik masażu pozwala mi dostosować podejście do każdego klienta indywidualnie. Uważam, że każda osoba jest niezwykłym i niepowtarzalnym bytem, a moim celem jest pomóc każdemu z nich prowadzić dostatnie i szczęśliwe życie w dobrostanie ciała i ducha. W Chinach mówi się, że życie to celebracja własnego ciała, a masaż jest doskonałym narzędziem do celebracji jego istoty

Kotwica 10
MACIEJ POPIELA .jpg
ola sonta_3.jpg

MACIEJ POPIELA

technik masażysta

ALEKSANDRA SOŃTA

terapeutka KOBIDO

Odkąd pamięta, interesowało go ludzkie ciało, ruch, badanie wpływu aktywności fizycznej na ludzkie samopoczucie i rozwój. Jako dziecko długie godziny spędzał na lodowisku trenując hokej, który nauczył go samodyscypliny i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań. A tych ostatnich w jego dorosłym życiu nie brakuje. Obok pracy w IKI CASA Maciej chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami, prowadząc zajęcia ze studentami w krakowskiej szkole policealnej EDU Unischool. Nie zapomina przy tym o ciągłym pogłębieniu wiedzy i samorozwoju. Holistyczne spojrzenie na człowieka zaprowadziło go do zagłębiania się w tajniki kierunku, jakim jest dietetyka. To ona pochłania obecnie większość jego wolnego czasu tuż obok aktywności takich jak pływanie.
Masaż klasyczny nie kryje przed nim żadnych tajemnic. Jego wymagającą technikę opanował do perfekcji, z niezwykłą uważnością przyglądając się klientom, którzy trafiają do jego gabinetu.
W IKI CASA z Maciejem spotkacie się na masażu relaksacyjnym, masażu klasycznym, drenażu limfatycznym, masażu górnego odcinka kręgosłupa, masażu nóg.

Wrażliwość na dotyk towarzyszyła mi od zawsze. To właśnie ona ukierunkowała moją ścieżkę w stronę manualnej terapii jaką jest masaż Kobido.
Jego wieloskładnikowość jakim jest czas, obecność oraz uważność na drugą osobę potęguje mój szacunek do ciała. Mądrość naszego organizmu, jego zdolność do samoregeneracji, rozpuszczanie zawartych w nim napięć, które jak wierzę mają ścisły związek z naszymi emocjami, fascynuje mnie. To jest motorem do jeszcze szerszego zgłębiania technik, które będą wspierać Ciało.
Ono przy odrobienie uwagi odwdzięcza się na wielu płaszczyznach.
Tę filozofię przemycam podczas praktyki.

MAGDALENA OPIOŁA_3.jpg

MAGDALENA OPIOŁA

refleksolożka stóp

Niemożność odnalezienia odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i dolegliwości w medycynie zachodniej zaprowadziły mnie na roczną podyplomówkę na kierunku Ajurweda - holistyczna koncepcja zdrowia. Później wyruszyłam w kilkumiesięczną podróż, której jednym z głównych destynacji były Indie i kurs nauczycielski jogi oraz uczenie się od lekarki ajurwedyjskiej. Wschodnia filozofia zaczęła coraz bardziej rozjaśniać mi mądrość naszych ciał, indywidualność każdego z nas oraz połączenie ciało - umysł - duch. Naukę kontynuowałam w Polsce w ramach 3-letnich studiów licencjackich na kierunku Naturoterapia, poznając podstawy anatomii, fizjologii, patologii, Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz szereg terapii naturalnych.

Z nich wybrałam refleksoterapię stóp. 

Na stopach zapisanych jest wiele napięć. Jako refleksoterapeutka stawiam więc na czucie i delikatność w kontakcie z klientem

i jego stopami. Refleksoterapia stóp nie służy do diagnozowania, jednak stopy są cudowną bramą do naszego ciała i można

z nich wiele wyczytać.

Wierzę w terapeutyczne działanie masażu stóp i jego zbawienny wpływ na układ nerwowy. 

Jestem również nauczycielką jogi.

Wierzę, że czucie to życie.

Kotwica 4

THE TEAM

foto krzys.jpg
foto ja.jpg
Kotwica 12

CREATORS

There is no way to distinguish one concept of beauty and the concept of beauty itself is inexplicable, incomprehensible. It cannot be contained within any frames. When I started my adventure with interior architecture after my studies, I was also guided by the idea and the need for beauty. During my many years of work, I noticed such a deep current of stubborn pursuit of perfection, indestructibility, that over time, aesthetics and the sense of beauty seemed to be fading away. My professional practice as an interior architect, contact with another person, geopolitical changes and the pace of these changes, empathizing with so many rhythms of life and my interests completely beyond the profession, both aesthetic and philosophical, towards the East: not only aesthetic but also philosophical, led to a slow transformation, feeling and seeing: beauty, harmony of life, harmony with nature - where imperfection, passing and simplicity show the imperishable beauty. And so the first thought of creating IKI CASA appeared... which has been with me constantly from the very beginning, co-created by my husband. We invite you to this place!

Ania & Krzysztof

Kotwica 5

MARIA BOCZAR

Front Desk - MANAGER

As long as I can remember, the sense of touch has played an important role in my life. I described the world closest to me with it: the softness of the fur of the first animal, the delicate structure of raspberries from the plot, the skin on my mother's cheek. Then came the time for studies and hands that accompanied me during long hours spent in laboratories: they touched, examined, experienced.

Massage came into my life with the birth of my first son. It was then that I realized the great value of touch given to another person. And also - how, as a donor, you are also gifted.

A few years ago, inspired by Japanese films with facial self-massage in the lead role, I also began my adventure with it. Initially, using my own hands, and then reaching for gua sha or a cupping glass.

Imagine my surprise when, in a short time, I started to notice the first effects: reduction of tension and smoothing of facial features. To this day, I am amazed at how simple movements repeated regularly bring incredible effects.

At IKI CASA, I will take care of your well-being just after crossing the threshold of our oasis. I will provide support and help in choosing the best manual therapy tailored to your needs, being attentive to your expectations and needs. I will invite you to workshops and events focused on the body and its well-being.

Enjoy...

WhatsApp Image 2024-04-11 at 15.53.39.jpeg

AURELIA GIERUT

Front Desk - RECEPTIONIST

The opportunity to be part of the IKI CASA team has become a daily pleasure for me, opening doors to working with people and being a part of this exceptional place. From the very first moments, I have felt the calm of this safe oasis, where monochromatic spaces blend with warmth and the scent of incense.

At the front desk, my area of focus, I not only handle formalities but also strive to ensure that your experiences at IKI CASA are unforgettable. I aim to always greet you with a warm welcome and a friendly smile, making each moment spent here full of relaxation.

Kotwica 6

MARTYNA PŁONKA

Physiotherapist

She started working in a clinic in 2012, supporting patients after spinal injuries and surgeries. Later on, she discovered the pleasure of working with the head area, noticing the incredible connections of this part of the human body with emotions. Her specialization in the diagnosis and therapy of the temporomandibular joint led her further into facemodeling. Watching the transformation of the face, the return of calmness and comfort, has always fascinated and drawn her to further development. Attentive listening to the client and individual selection of therapy ensure that satisfied patients return to Martyna's clinic, trusting her.

In IKI CASA she performs facemodeling and transbuccal massage.

MARIKA SKROBICH

Masseuse, soon to be Physiotherapist.

Since she can remember, working with the human body has always been her passion. Its structure, mechanics, and especially the way manual therapy affects its well-being, pointed her in the right direction. It led her from therapeutic and relaxation massages through Chinese cupping therapy, scar therapy, to kobido and facemodeling massages. At every step, she experienced that hands are the best diagnostic and therapeutic tool. Fascinated by manual therapy of the face, she constantly deepens her knowledge in this field by following the latest trends and directions in therapy.

"I am a graduate of TEB vocational school in Krakow, majoring in Massage Therapy, and a student of Physiotherapy. Working with the human body has always been my passion. Since high school, I have been fascinated by the structure of the human body... "

I had the pleasure of honing my skills working at a spa and a private massage clinic. I performed therapeutic, relaxation, lymphatic drainage, Kobido massage, vacuum facial lifting massage, temporomandibular joint therapy, and scar therapy massages.

I believe that the most important aspect of working with a patient is an individual approach and that hands are the best diagnostic and therapeutic tool.

My fascination with manual facial therapy began with my first course in facial massage. It enriched me with new knowledge and made me realize that I want to continue to develop and specialize in this field.

In my free time, I devote myself to recreational activities - mainly cycling, strength training, and I'm starting my adventure with a climbing wall, which is an effective method of overcoming weaknesses such as fear of heights. Through sports, we can achieve relaxation and reduce tension.

At IKI CASA, you will be surrounded by specialized care during deep tissue massage, Kobido, or facemodeling.

Kotwica 7
JULIA SAPALSKA DO AKCEPTU(1).jpg

Krzysztof Jaśkowiec

Masseuse

JULIA SAPALSKA

Massage Therapist

Knowledge about humans, exploring the causes of discomfort and connecting the dots on the map of human body has always been fascinating for Krzysztof. The assumption that the goal is primarily prevention, not treatment, prophylaxis and restoration of balance, led him to delve into the subject of massage and working with the human being as a whole. Who would have thought that such a lively interest in manual therapy, which is his passion, would begin with... sauna?

Krzysztof has perfected the translation of ancient Ayurvedic techniques into modern language. During his work with clients in the office, he listens carefully to their needs and chooses the right therapeutic path, on which he is their guide.

"I am a massage therapist with two years of experience and certificates of completion of training in classical massage, Ayurvedic massage, Japanese 3D lifting, and Kobido. My passion for massage was born thanks to sauna, which I am a great enthusiast of. Sauna teaches us self-acceptance, taking care of our body, and helps us develop healthy lifestyle habits. Massage is a perfect complement to this. Following this idea, I decided to combine my passion with my professional life and share it with other people. I put 100% commitment into every massage, putting the health and well-being of the client first. Working with people gives me incredible satisfaction, and their satisfaction after the massage is my biggest motivation to continue developing in what I do."

You can meet Krzysztof in our office for Ayurvedic massages (full body massage, abhyanga, udvertana, shiroabhyanga), classical massage, Kobido, and 3D lifting.

Julia Sapalska, our new therapist at IKI CASA, embarked on her journey in manual therapy many years ago. She discovered her passion for the healing power of touch while actively training as a volleyball player for eight years, where she personally experienced the benefits of therapeutic and sports massages.

She is a graduate of the Małopolska Vocational School of Massage No. 2 with Integrative Departments in Krakow, bringing with her over five years of valuable experience in the field.

Julia specializes in full-body massages and the art of Kobido, a manual facial therapy.

Beyond her dedication to her craft, Julia enjoys an active lifestyle and strength training. Despite past injuries, volleyball holds a special place in her heart, and she avidly follows current matches as an enthusiastic fan.

Julia's passion for wellness and her commitment to the healing arts make her a valuable addition to the IKI CASA team.

Kotwica 8
Joanna Markiewicz .jpg
Tetiana Bekesha.jpg

JOANNA MARKIEWICZ

massage therapist

TETIANA BEKESHA

massage therapist

Joanna is a qualified massage therapist and personal trainer with rich experience and a passion for improving health and physical fitness.

Joanna began her professional journey several years ago, and her commitment to calisthenics, running, and a fascination with the intricacies of the human body led her to delve into the knowledge of movement therapy and manual therapy. Her motto is "movement is life."

Her specialization focuses on a holistic approach to health, and the belief in the comprehensive impact of different aspects of the body is the foundation of her practice. At IKI CASA, Joanna specializes in deep tissue massage and relaxation massage, bringing relief to our clients.

Her primary goal is to assist individuals dealing with stress, excessive tension, and chronic muscle pain, all while focusing on improving breathing and calming the nervous system.

Outside of her professional work, Joanna is an animal lover, passionate about mountain hiking and fishing. In her free time, you can often find her working on and repairing old cars, a hobby she enthusiastically pursues.

We are confident that Joanna will bring many health benefits to our clients and enrich our team with her experience and dedication in the field of movement therapy and manual therapy.

You will find Joanna performing classic massage, sports massage, anti-cellulite massage with Chinese cupping, and deep tissue massage.

For over two decades, I have been fascinated by how our emotional states and thoughts can impact our bodies and whether it is possible to improve our mental health through bodywork. I have been practicing yoga for many years and was even an instructor for some time. To effectively work with the body, I dedicated my time to studying biomechanics, anatomy, and psychophysiology. I also delved into Chinese energy techniques such as qigong and bagua, which contributed to enhancing my body's well-being. All of this led me to start learning and practicing massage.

For more than 12 years, I have been joyfully helping people relieve tension and stiffness in their bodies through massage. My extensive knowledge of various massage techniques allows me to tailor my approach to each client individually. I believe that each person is a unique and extraordinary being, and my goal is to assist each of them in leading a prosperous and happy life in the well-being of body and spirit. In China, it is said that life is a celebration of one's body, and massage is an excellent tool for celebrating its essence.

Kotwica 9
MACIEJ POPIELA .jpg
ola sonta_3.jpg

MACIEJ POPIELA

massage therapist

ALEKSANDRA SOŃTA

KOBIDO therapist

For as long as he can remember, he has been interested in the human body, movement, examining the impact of physical activity on human well-being and development. As a child, he spent long hours on the ice rink practicing hockey, which taught him self-discipline and the courage to take on new challenges. And there is no shortage of challenges in his adult life. In addition to his work at IKI CASA, Maciej enjoys sharing his knowledge and experience with students, conducting classes with students at the EDU Unischool vocational school in Krakow. He never forgets to continually deepen his knowledge and self-development. His holistic view of the human being has led him to delve into the intricacies of the field of dietetics. Currently, it occupies most of his free time, alongside activities such as swimming.

Classic massage holds no secrets from him. He has perfected its demanding techniques, attentively observing clients who come to his practice.

At IKI CASA, you will meet Maciej for relaxation massage, classic massage, lymphatic drainage, upper back massage, and leg massage.

Sensitivity to touch has always been with me. It's what directed my path towards manual therapy, specifically Kobido massage. The multifaceted nature of Kobido, involving time, presence, and attentiveness to the other person, deepens my respect for the body. The wisdom of our organism, its ability to self-regenerate, dissolve tensions held within, which I believe are closely linked to our emotions, fascinates me. This is a driving force for delving even deeper into techniques that support the body.

The body rewards attention on multiple levels. I incorporate this philosophy into my practice.

MAGDALENA OPIOŁA_3.jpg
Kotwica 11

MAGDALENA OPIOŁA

Foot reflexologist

The inability to find answers to my pressing questions and health issues in Western medicine led me to pursue a year-long postgraduate course in Ayurveda - a holistic health concept. Later, I embarked on a several-month journey, with India as one of the main destinations, where I attended a yoga teacher training and learned from an Ayurvedic doctor. Eastern philosophy started to illuminate the wisdom of our bodies, the uniqueness of each individual, and the connection between body, mind, and spirit. I continued my education in Poland through a 3-year bachelor's program in Naturopathy, studying basic anatomy, physiology, pathology, Traditional Chinese Medicine, and various natural therapies. From these, I chose foot reflexology.

Many tensions are recorded on the feet. As a reflexologist, I emphasize sensitivity and gentleness in my contact with clients and their feet. Foot reflexology is not used for diagnosis, but the feet are a wonderful gateway to our bodies, and much can be discerned from them. I believe in the therapeutic effects of foot massage and its beneficial impact on the nervous system.

I am also a yoga teacher.

I believe that feeling is life.

iki_LOGO 14072022_2.75_CMYK% 54_11_0_62.png
bottom of page