top of page

JOIN THE TEAM

Chcieliśmy stworzyć miejsce-oazę. Miejsce wyciszenia w centrum tętniącego miasta. Świątynię wytchnienia pośrodku chaosu dzisiejszego pędzącego świata.  U podstaw naszej filozofii leży przekonanie, że piękno tkwi w niedoskonałości, w tym co kruche i ulotne. A przemijanie wiążemy z nadzieją coraz większej mądrości niż negatywnym wpływem mijającego czasu. Starojapońska sztuka Kintsugi jest dla nas metaforą ludzkiej egzystencji, która znajduje odniesienie we wszystkich sferach życia. Wierzymy, że odnowa ducha i ciała to proces - droga do piękna i równowagi.

Chcemy zaprosić Was do naszego świata prostoty i uważności na własne potrzeby. Oddajemy   w Wasze ręce miejsce, w którym poczujecie się zaopiekowani, zrelaksowani i zobaczycie jak wielką moc ma Wasze ciało do procesów regeneracji i samonaprawy. 

IKI CASA URBAN RETREAT jest przestrzenią gdzie chcemy promować zdrowie naszego ciała, wspierać dobre poczucie psychiczne i społeczne oraz edukować w zakresie automasażu. Oferujemy tylko naturalne, holistyczne terapie manualne na twarz i ciało oraz warsztaty z automasażu.

Chcemy zbudować wspaniały zespół łączący ludzi z niezwykłą pasją, talentem, energią                  i niesłabnącą chęcią do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Każda rzecz i każdy człowiek ma swoje logiczne miejsce. Nauczyliśmy się zauważać i odpowiednio wykorzystywać mocne strony każdego z nas. Pokaż nam swój największy potencjał!

 

Aktualnie poszukujemy:

WORK
FACE MASSAGETHERAPIST

FACE MASSAGE THERAPIST | TERAPEUTKA TWARZY | TERAPEUTA TWARZY

 

IKI CASA URBAN RETREAT  poszukuje do pracy na stanowisku masażysta/ terapeuta manualny twarzy  

dobrego |technika masażysty / magistra lub licencjata fizjoterapii| z minimum 2 letnim doświadczeniem zawodowym. Szukamy dobrego człowieka & świetnego masażysty/ masażystki do nowopowstającego miejsca w sercu starego podgórza. Będzie nam miło zaprosić do współpracy ludzi o podobnym spojrzeniu. Tworzymy miejsce o holistycznym podejściu, oparte na naturalnych i bezpiecznych terapiach manualnych, skoncentrowane na człowieku i jego potrzebach.

Kompletujemy zespół ludzi, którzy będą umieli dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu  wspomóc  w procesie regeneracji naszych klientów a także stworzyć atmosferę zaopiekowania, odprężenia  i wyciszenia.

Szukamy osób, którym nieobce są masaże liftingujące twarzy, terapie transbukalne czy mioplastyczne.  Oferujemy stabilną pracę, szkolenia podnoszące kwalifikacje, pracę                      w kreatywnej atmosferze.

Wyślij swoje CV na adres hello@ikicasa.com z dopiskiem FACE MASSAGE THERAPIST

MASSAGE THERAPIST

MASSAGE THERAPIST | MASAŻYSTKA | MASAŻYSTA

 

IKI CASA URBAN RETREAT  poszukuje do pracy na stanowisku masażystka/ masażysta

dobrego |technika masażysty / magistra lub licencjata fizjoterapii| z minimum 2 letnim doświadczeniem zawodowym. Szukamy dobrego człowieka & świetnego masażysty/ masażystki do nowopowstającego miejsca w sercu starego Podgórza. Będzie nam miło zaprosić do współpracy ludzi o podobnym spojrzeniu. Tworzymy miejsce o holistycznym podejściu, oparte na naturalnych i bezpiecznych terapiach manualnych, skoncentrowane na człowieku i jego potrzebach.

Kompletujemy zespół ludzi, którzy będą umieli dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu  wspomóc  w procesie regeneracji naszych klientów a także stworzyć atmosferę zaopiekowania, odprężenia  i wyciszenia.

Szukamy osób, którym nieobce są masaże liftingujące ciała, drenaż limfatyczny, masaż klasyczny i  relaksacyjny, masaże bańką chińską czy manualne zabiegi modelujące sylwetkę.  Oferujemy stabilną pracę, szkolenia podnoszące kwalifikacje, pracę w kreatywnej atmosferze.

Wyślij swoje CV na adres hello@ikicasa.com z dopiskiem  MASSAGE THERAPIST

YOGA TEACHR

YOGA TEACHER | NAUCZYCIEL JOGI

 

IKI CASA URBAN RETREAT  poszukuje do współpracy nauczyciela | nauczycielki jogi.

Jeśli poszukujesz kameralnej przestrzeni w centrum starego Krakowa a filozofia IKICASA jest Ci bliska zapraszamy do współpracy

Daj znać na  hello@ikicasa.com z dopiskiem  YOGA TEACHER

COOPERATON

COOPERATION | WSPÓŁPRACA

 

Jeśli masz pomysł i chciałbyś współpracować z IKICASA chcemy Cię poznać!

​​​​Daj znać na  hello@ikicasa.com z dopiskiem  COOPERATION

iki_LOGO 14072022_2.75_CMYK% 54_11_0_62.png
bottom of page