top of page

JOIN THE TEAM

Chcieliśmy stworzyć miejsce-oazę. Miejsce wyciszenia w centrum tętniącego miasta. Świątynię wytchnienia pośrodku chaosu dzisiejszego pędzącego świata.  U podstaw naszej filozofii leży przekonanie, że piękno tkwi w niedoskonałości, w tym co kruche i ulotne. A przemijanie wiążemy z nadzieją coraz większej mądrości niż negatywnym wpływem mijającego czasu. Starojapońska sztuka Kintsugi jest dla nas metaforą ludzkiej egzystencji, która znajduje odniesienie we wszystkich sferach życia. Wierzymy, że odnowa ducha i ciała to proces - droga do piękna i równowagi.

Chcemy zaprosić Was do naszego świata prostoty i uważności na własne potrzeby. Oddajemy   w Wasze ręce miejsce, w którym poczujecie się zaopiekowani, zrelaksowani i zobaczycie jak wielką moc ma Wasze ciało do procesów regeneracji i samonaprawy. 

IKI CASA URBAN RETREAT jest przestrzenią gdzie chcemy promować zdrowie naszego ciała, wspierać dobre poczucie psychiczne i społeczne oraz edukować w zakresie automasażu. Oferujemy tylko naturalne, holistyczne terapie manualne na twarz i ciało oraz warsztaty z automasażu.

Chcemy zbudować wspaniały zespół łączący ludzi z niezwykłą pasją, talentem, energią                  i niesłabnącą chęcią do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Każda rzecz i każdy człowiek ma swoje logiczne miejsce. Nauczyliśmy się zauważać i odpowiednio wykorzystywać mocne strony każdego z nas. Pokaż nam swój największy potencjał!

 

Aktualnie poszukujemy:

WORK
FRONT DESK SPA MANAGER

FRONT DESK IKI CASA MANAGER

 

Poszukujemy dynamicznej i kontaktowej osoby na stanowisko front desk manager. Zależy nam na osobie z niezwykłą intuicją i uważnością na potrzeby gości

 

  • Jeśli masz niezwykłą intuicję i potrafisz słuchać zarówno gości jak i personel

  • Jeśli czujesz w sobie lidera, który potrafi odkrywać potencjał innych, ale również projektować tak plan działań aby stwarzać możliwości rozwoju swoich pracowników.

  • Jeśli Twoje umiejętności komunikacji są jak narzędzie do motywowania, inspirowania i rozwijania innych

  • Jeśli jednocześnie potrafisz być skoncentrowany na ogólnym celu i równocześnie dostrzegać drobiazgi, które do niego prowadzą

  • Jeśli Twoje cele poddają się realnej szansie realizacji. Zatem, jeśli posiadasz silne zdolności analityczne

  • Jeśli znasz, rozumiesz lub jesteś skłonny dogłębnie poznać tajniki branży wellness

  • Jeśli wiesz, że za doskonałymi standardami obsługi stoi dbałość o najmniejsze szczegóły

  • Jeśli jesteś pełen świeżych, innowacyjnych pomysłów na spójną unikalną ofertę spa jak i wizerunek zewnętrzny firmy, której będziesz twarzą

  • Jeśli wiesz, że plan długofalowy jest możliwy do zrealizowania, jeśli uwzględnia sposób jego realizacji planując nawet dzień po dniu

  • Last but not least, jeśli masz pasję do pracy i cenisz swoją niezależność

 

Ponieważ wierzymy, że miejsce, które tworzymy ma niepowtarzalną moc zmiany ludzkich nastrojów, przekształcania życia w relaksujące doświadczenia nawet na kilka godzin, zmiany samopoczucia oraz wymiernej poprawy jakości ich życia na lepsze dlatego szukamy na stanowisko menagera  IKICASA osoby, która ma świadomość tego doświadczenia zarówno dla gości jak i personelu.

 

Oferujemy przyjazną atmosferę pracy. Możliwość samorealizacji i kreatywnych działań.  Stabilne wynagrodzenie + prowizje od rozwoju i efektów.

Wyślij swoje CV na adres hello@ikicasa.com z dopiskiem  FRONT DESK IKI CASA MANAGER

FACE MASSAGETHERAPIST

FACE MASSAGE THERAPIST | TERAPEUTKA TWARZY | TERAPEUTA TWARZY

 

IKI CASA URBAN RETREAT  poszukuje do pracy na stanowisku masażysta/ terapeuta manualny twarzy  

dobrego |technika masażysty / magistra lub licencjata fizjoterapii| z minimum 2 letnim doświadczeniem zawodowym. Szukamy dobrego człowieka & świetnego masażysty/ masażystki do nowopowstającego miejsca w sercu starego podgórza. Będzie nam miło zaprosić do współpracy ludzi o podobnym spojrzeniu. Tworzymy miejsce o holistycznym podejściu, oparte na naturalnych i bezpiecznych terapiach manualnych, skoncentrowane na człowieku i jego potrzebach.

Kompletujemy zespół ludzi, którzy będą umieli dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu  wspomóc  w procesie regeneracji naszych klientów a także stworzyć atmosferę zaopiekowania, odprężenia  i wyciszenia.

Szukamy osób, którym nieobce są masaże liftingujące twarzy, terapie transbukalne czy mioplastyczne.  Oferujemy stabilną pracę, szkolenia podnoszące kwalifikacje, pracę                      w kreatywnej atmosferze.

Wyślij swoje CV na adres hello@ikicasa.com z dopiskiem FACE MASSAGE THERAPIST

MASSAGE THERAPIST

MASSAGE THERAPIST | MASAŻYSTKA | MASAŻYSTA

 

IKI CASA URBAN RETREAT  poszukuje do pracy na stanowisku masażystka/ masażysta

dobrego |technika masażysty / magistra lub licencjata fizjoterapii| z minimum 2 letnim doświadczeniem zawodowym. Szukamy dobrego człowieka & świetnego masażysty/ masażystki do nowopowstającego miejsca w sercu starego Podgórza. Będzie nam miło zaprosić do współpracy ludzi o podobnym spojrzeniu. Tworzymy miejsce o holistycznym podejściu, oparte na naturalnych i bezpiecznych terapiach manualnych, skoncentrowane na człowieku i jego potrzebach.

Kompletujemy zespół ludzi, którzy będą umieli dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu  wspomóc  w procesie regeneracji naszych klientów a także stworzyć atmosferę zaopiekowania, odprężenia  i wyciszenia.

Szukamy osób, którym nieobce są masaże liftingujące ciała, drenaż limfatyczny, masaż klasyczny i  relaksacyjny, masaże bańką chińską czy manualne zabiegi modelujące sylwetkę.  Oferujemy stabilną pracę, szkolenia podnoszące kwalifikacje, pracę w kreatywnej atmosferze.

Wyślij swoje CV na adres hello@ikicasa.com z dopiskiem  MASSAGE THERAPIST

YOGA TEACHR

YOGA TEACHER | NAUCZYCIEL JOGI

 

IKI CASA URBAN RETREAT  poszukuje do współpracy nauczyciela | nauczycielki jogi.

Jeśli poszukujesz kameralnej przestrzeni w centrum starego Krakowa a filozofia IKICASA jest Ci bliska zapraszamy do współpracy

Daj znać na  hello@ikicasa.com z dopiskiem  YOGA TEACHER

COOPERATON

COOPERATION | WSPÓŁPRACA

 

Jeśli masz pomysł i chciałbyś współpracować z IKICASA chcemy Cię poznać!

​​​​Daj znać na  hello@ikicasa.com z dopiskiem  COOPERATION

ODZEW OD WAS JEST NIESAMOWITY :)

 

 

Bardzo nas to cieszy i napawa optymizmem na niedaleką przyszłość

 

Chodźcie do nas i piszcie na  hello@ikicasa.com

ws pracy czy współpracy.

*o nas na >>> www.ikicasa.com

iki_LOGO 14072022_2.75_CMYK% 54_11_0_62.png
bottom of page